Zarząd Rady Powiatu na półmetku kadencji

  • 15.06.2021, 18:53 (aktualizacja 15.06.2021, 19:12)
  • Anna Niderla-Kudach
Zarząd Rady Powiatu na półmetku kadencji
Podsumowano 2,5 roczną pracę.

Starostwo Powiatowe w Zamościu podsumowało pracę w połowie swojej kadencji. W Urzędzie Wojewódzkim odbyła się (15.06) konferencja poświęcona temu tematowi. Na pierwszy plan wśród sukcesów można wskazać liczbę wyremontowanych dróg – powiedział Starosta Zamojski, Stanisław Grześko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z pewnością ucieszą się ci, którzy są częstym bywalcami w Wydziale Komunikacji, bo tam warunki uległy znacznej poprawie – dodał starosta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na ten element zwrócił również uwagę Krzysztof Rusztyn, Przewodniczący Rady Powiatu w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym czasie, czyli przez ostatnie dwa i pół roku, Powiat Zamojski otrzymał z różnych źródeł również duże dofinansowania do inwestycji .

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie są plany na przyszłość?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konferencji wzięli udział: Starosta Zamojski Stanisław Grześko, Wicestarosta Zamojski Witold Marucha, Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Rusztyn, Członek Zarządu Rady Powiatu, Sławomir Kugiel i Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Krzysztof Gałaszkiewicz.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe