Duże zainteresowanie „Czwartkami Lekkoatletycznymi”

  • 16.06.2021, 13:56 (aktualizacja 17.06.2021, 09:12)
  • Małgorzata Kryk
Duże zainteresowanie „Czwartkami Lekkoatletycznymi”
Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w środę (16.06) odbył się przedostatni wiosenny „Czwartek Lekkoatletyczny”.

Organizatorem zawodów był KS „Agros” Zamość, a w konkurencjach sportowych wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość i powiatu zamojskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach technicznych oraz w biegach, a na jakich dystansach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W Czwartkach Lekkoatletycznych wzięli udział także reprezentanci Aktywnego Klubu Sportowego „Krok za krokiem” w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród dzieci widać duże zainteresowanie konkurencjami lekkoatletycznymi. Uczennice jednej z zamojskich szkół zdradziły co najbardziej lubią w zawodach.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla młodzieży Czwartki Lekkoatletyczne to przede wszystkim okazja do spotkania się z rówieśnikami i dobra zabawa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Czwartki Lekkoatletyczne mogą być początkiem kariery sportowe w KS Agros Zamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Konrad Firek dodał, że finał Czwartków Lekkoatletycznych z medalami zaplanowano na najbliższy wtorek (22.06) na zamojskim stadionie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zawsze kolejna edycja tego typu zawodów zaplanowana jest na jesień.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W klasach o profilu sportowym młodzież ma więcej godzin wychowania fizycznego, dzięki czemu może nauczyć się odpowiedniego wykonania skoku czy rzutu. Uczęszczanie do klasy sportowej to nie tylko zajęcia fizyczne w szkole, ale również pozaszkolne trenowanie w okolicznych klubach. Konrad Firek podkreślił, że drzwi klubu otwarte są dla wszystkich zawodników, którzy chcieliby trenować jedną z sześciu dyscyplin, do których należą: kolarstwo, podnoszenie ciężarów, zapasy, sumo, łucznictwo i lekkoatletyka. Podczas każdych Czwartków Lekkoatletycznych klubowi trenerzy wyszukując utalentowanych zawodników przyglądają się im z bliska.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zostać zawodnikiem są chęci do trenowania. Osoby, które chciałyby zasilić szeregi klubu mogą zasięgnąć więcej informacji pod nr tel.
84 638 66 79.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe