Zostań zawodniczką najlepszej drużyny Suchowiczteam

  • 16.06.2021, 14:32 (aktualizacja 16.06.2021, 16:46)
  • Małgorzata Kryk
Zostań zawodniczką najlepszej drużyny Suchowiczteam
W naszym regionie największym zainteresowaniem wśród chłopców i dziewcząt cieszy się dyscyplina jaką jest piłka nożna.

Najliczniejszym klubem, gdzie piłkę uprawiają chłopcy jest Hetman Zamość. Natomiast największe sukcesy odnoszą piłkarki trenujące w drużynie Suchowiczteam. Zajęcia z dla orliczek, młodziczek i juniorek prowadzą wyszkoleni trenerzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Wojciech Suchowicz dodał jakie są plany klubu na wakacje oraz zdradził, że w ostatnim czasie dziewczęta odnotowały kolejne liczne osiągnięcia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sukcesy zawodniczek są zwieńczeniem ciężkiej pracy oraz zaangażowania rodziców, trenerów i działaczy wspierających klub. Przez pandemię miniony sezon był bardzo trudny. Aby zregenerować siły do nowego piłkarskiego sezonu zawodniczki czeka miesiąc wakacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Wojciech Suchowicz zachęca wszystkie dziewczęta lubiące aktywność fizyczną do zapisów na piłkarskie treningi. Osoby zainteresowane mogą dołączyć do drużyny w każdej chwili.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Informacje o zapisach do klubu można uzyskać pod nr tel. 603 861 457.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe