E-Naukobus odwiedzi Zamość online

  • 17.06.2021, 07:54 (aktualizacja 17.06.2021, 08:00)
  • Anna Niderla-Kudach
E-Naukobus odwiedzi Zamość online fot. Andrzej Winkler/Centrum Nauki Kopernik
W zajęciach Centrum Nauki Kopernik wezmą udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

Centrum Nauki Kopernik odwiedzi online uczniów w Zamościu.

Już 18 czerwca uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu skorzystają z bezpłatnych zajęć internetowych e-Naukobus organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. Uczestnicy zajęć wirtualnie spotkają się z edukatorami i razem będą odkrywać naukę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie korzystając z dostępnych w domu przedmiotów codziennego użytku, wykonają proste doświadczenia i zbadają, czym jest ruch obrotowy oraz moment bezwładności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szkoła w Zamościu będzie jedną z prawie 100 placówek, które w tym roku już skorzystały z jednego z trzech formatów zajęć online. Udział w programie jest bezpłatny, a zgłoszenia można wysyłać do końca bieżącego roku. W ramach programu Nauka dla Ciebie – wspólnej inicjatywy Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik – dostępne są trzy rodzaje zajęć: e-Naukobus, e-Laboratoria i e-Planetobus.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe