Remont hali sportowej w SP 1 w Hrubieszowie

  • 17.06.2021, 11:15
  • Małgorzata Kryk
Remont hali sportowej w SP 1 w Hrubieszowie http://sp1.hrubieszow.info/
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie będzie wyposażona w nowoczesną halę sportową. Na bazę sportową od lat 60-tych czekają przede wszystkim uczniowie oraz nauczyciele, prowadzący zajęcia wychowania fizycznego.

Dzięki nowej hali poprawia się warunki do trenowania różnego rodzaju dyscyplin sportowych, a dzieci podczas lekcji będą czerpały radość. Do 2022 roku w szkole wybudowana zostanie hala sportowa o raz przebudowane będzie zaplecze sanitarno – szatniowe. O zaplanowanym remoncie informuje Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na modernizację szkoły ogłoszony został przetarg, a wkrótce wykonawca zajmie się remontem. Ile wynosi dofinansowanie informuje Marta Majewska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Remont zostanie zakończony w grudniu przyszłego roku.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe