Zapisy na rajd rowerowy

  • 17.06.2021, 12:42 (aktualizacja 18.06.2021, 12:15)
  • Małgorzata Zaręba
Zapisy na rajd rowerowy
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny zaprasza wszystkich zainteresowanych na rajd rowerowy „Rodzina, rower, radość”.

Rajd zaplanowano w sobotę (26.06) o godz. 10.00, ze startem na rynku Wielkim, a metą na boiskach piłkarskich za zalewem. Na rozpoczęcie wakacji trasa poprowadzi uliczkami miasta. Dla wszystkich chętnych przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nad bezpieczeństwem rowerzystów jak co roku czuwać będą mundurowi z zamojskiej policji. Warto wziąć udział w imprezie ponieważ podobnie jak w latach ubiegłych do wygrania będzie rower i bony towarowe ufundowane przez sponsorów.

Udział w rajdzie jest bezpłatny , a Ci którzy nie posiadają własnych rowerów będą mogli je bezpłatnie wypożyczyć w centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu.


Zapisy do 24.06 kliknij

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe