Tenis w MOW'ie w Lubaczowie

  • 19.06.2021, 12:49
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Tenis w MOW'ie w Lubaczowie
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Lubaczowie w porozumieniu z Caritas Polska zorganizował zawody sportowe w tenisie stołowym.

Te sportowe zmagania zostały zorganizowane w ramach projektu „Czas na Młodzież 2019”. W zawodach wzięła udział młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie i młodzież z Zespołu Szkół Techniczno – Zawodowych w Tomaszowie Lubelskim. Tenisowe rozgrywki mogły się odbyć dzięki wsparciu Caritas Polska, mówi Koordynator Projektu „Czas na Młodzież 2019”, Marta Mirkowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Taki turniej daje możliwości większego rozwoju i integracji młodzieży, dodaje opiekun Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół Techniczno – Zawodowych im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim, Ksiądz Tomasz Szady:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla zwycięzców turniej zostały przygotowane medale, puchary i okolicznościowe dyplomy.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe