Kobieta, Ja, Ty, Ona – by czuć się zdrowo i bezpiecznie

  • 19.06.2021, 17:37
  • Joanna Mazurek
Kobieta, Ja, Ty, Ona – by czuć się zdrowo i bezpiecznie
Jak być bezpieczną? Co zrobić z wolnym czasem, jeśli jest się molem książkowym, a co jeśli zwolenniczką fitnessu? Jak poradzić sobie z pożarem w kuchni? – sobotni (19.06) piknik prozdrowotny dla pań, który odbył się w Żdanowie na pewno zaowocował niejedną zdobytą przez nie informacją i inspiracją.

Wydarzenie, którego głównym organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem, odbyło się pod hasłem „Kobieta - Ja, Ty, Ona - by czuć się zdrowo i bezpiecznie”. Nieprzypadkowo wydarzenie było ukłonem właśnie w kierunku pań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wydarzenia, które miało miejsce na terenie kompleksu sportowego ORLIK w Żdanowie, odbyła się m. in. pogadanka o bezpieczeństwie, nie tylko pań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestniczki pikniku dowiedziały się też m. in., jak reagować w sytuacji pożaru w kuchni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nietypową propozycję dla pań przygotowała Biblioteka Publiczna Gminy Zamość. Była nią strefa relaksu pod hasłem „Randka z książką”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla tych pań, które zamiast lektury wolą taniec, grupa z GOK-u przygotowała pokaz ruchowo-taneczny „Slavica Dance”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość zapytało jedną z odwiedzających piknik pod hasłem „Kobieta - Ja, Ty, Ona - by czuć się zdrowo i bezpiecznie”, o jej wrażenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że głównym organizatorem pikniku był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe