Biłgoraj. Dzień pozytywnie zakręconych

  • 19.06.2021, 22:04
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Dzień pozytywnie zakręconych
Z inicjatywy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Biłgoraju oraz działających przy nim Zespołu Teatralnego „Inspiracje” i Zespołu Śpiewaczego „Retrospekcje” został zorganizowany (19.06) Dzień Pozytywnie Zakręconych.

Danuta Idzik, kierownik zespołu „Inspiracje” wyjaśniała, dlaczego warto obchodzić taki dzień:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Danuta Idzik tłumaczyła, czym charakteryzuje się człowiek pozytywnie zakręcony:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na scenie letniej Biłgorajskiego Centrum Kultury została wystawiona komedia „Biuro matrymonialne”, do której scenariusz w dużej mierze stworzyli sami seniorzy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Taka działalność to dla nas realizacja siebie i swoich marzeń – podkreślała Maria Różańska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto można było zobaczyć scenki humorystyczne „Sąsiadki – Kumoszki”, „Sanatorium” i „Oświadczyny i Uniwersytet”, zaś z koncertem wystąpił również zespół „Retrospekcje”.

Wydarzenie zostało zrealizowane ze środków finansowych Gminy Miasta Biłgoraj oraz UTW w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Aktywni w kulturze”.

Joanna Ferens

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe