Biłgoraj. Nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym dla uczennic ONZ-etu

  • 21.06.2021, 17:27
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym dla uczennic ONZ-etu
Uczennice klas graficznych I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zdobyły nagrody i wyróżnienia w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Rodzina - w leśnym zakątku".

Konkurs organizowany był przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie. W kategorii szkoły ponadpodstawowe nagrody otrzymały: Martyna Kniaziowska i Amelia Oleszek, wyróżnienie Adrianna Rapa. Uczennice przygotowały prace w grafice wektorowej.

Na konkurs nadesłano 619 prac z 95 placówek z całego województwa lubelskiego. Głównym celem konkursu była możliwość przedstawienia rodziny jako nadrzędnej wartości w życiu człowieka wpływającej na rozwój społeczny i emocjonalny młodych ludzi oraz wskazanie ważności kontaktu z przyrodą i zdobywanie wiedzy na temat środowiska.

Opiekunem uczennic jest pani Anna Dobraczyńska, nauczyciel grafiki komputerowej.

/Inf. nadesłana: I LO im. ONZ/

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe