KRZ w Kalinówce

  • 21.06.2021, 09:02
  • Joanna Mazurek
KRZ w Kalinówce
Katolickie Radio Zamość gościło wczoraj w parafii pw. Świętego Krzyża w Kalinówce. Do parafii, która została erygowana w 1919 r., należą miejscowości Huszczka Mała, Kalinówka, Pańska Dolina, Sulmice, Wiszenki Kol., Wiszenki oraz Zabytów. Obecnie liczy ona ok.640 parafian.

Mszy św. z Kalinówki, którą transmitowaliśmy na naszej antenie, przewodniczył proboszcz parafii ks. Piotr Lenart, a Słowo Boże wygłosił dyrektor naszej rozgłośni, ks. Sylwester Zwolak. W nawiązaniu do czytanej tej niedzieli ewangelii o uciszeniu przez Pana Jezusa burzy na jeziorze, ks. Zwolak zwrócił uwagę na to, że współczesny człowiek niekiedy błędnie rozumie obecność Pana Boga w swoim życiu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Katolickiego Radia Zamość podkreślał, że Pan Jezus chce z nami być każdego dnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy Państwa do wysłuchania rozmów z księdzem proboszczem i parafianami z Kalinówki, które dostępne są na naszej stronie internetowej, w zakładce Niedziela Radiowa.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe