Nietrzeźwy kierowca autokaru

  • 22.06.2021, 11:15 (aktualizacja 22.06.2021, 11:23)
  • Małgorzata Kryk
Nietrzeźwy kierowca autokaru Policja
26 czerwca, a wiec już w najbliższy piątek dzieci i młodzież zakończą rok szkolny. Rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje, a wiec czas odpoczynku i podróżowania. W okresie wakacyjnym kontroli poddane będą autokary przewożące dzieci na letni wypoczynek. W kontrole autokarów zaangażowani będą policjanci oraz mundurowi z Inspekcji Transportu drogowego.

Jednocześnie przypominamy, że kontrole autokaru może zgłosić każdy rodzic, którego dziecko wybiera się w podróż. We wtorek rano (22. 06) w powiecie hrubieszowskim na terenie gm. Mircze podczas policyjnej kontroli autokaru okazało się, że kierowca mający  przewieźć dzieci  na wycieczkę był nietrzeźwy. O szczegółach kontroli informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie asp. sztab. Edyta Krystkowiak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Asp. sztab. Edyta Krystkowiak informuje, że każdy może zgłosić kontrolę autokaru.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kontrolę autokaru można zgłosić osobiście w każdej jednostce Policji, lub telefonicznie. Gdzie w Hrubieszowie odbywają się takie kontrole?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kontrolę autokaru może zgłosić każdy. Informacja o prawidłowym stanie autokaru daje rodzicom i opiekunom pewność, że dzieci jadąc na wypoczynek są przewożone bezpiecznie.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe