Kolejne zatrzymania w sprawie likwidacji grupy przestępczej

  • 23.06.2021, 12:32
  • Arkadiusz Efner
Kolejne zatrzymania w sprawie likwidacji grupy przestępczej
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki Straży w Hrebennem, w dniu 14 czerwca 2021r. na terenie województwa mazowieckiego zatrzymali 7 osób.

Zatrzymań dokonano w związku ze śledztwem prowadzonym w Prokuraturze Okręgowej w Zamościu, a dotyczącym działalności grup przestępczych, zajmujących się nielegalnym handlem wyrobami tytoniowymi i alkoholowymi, bez polskich znaków akcyzy. Szczegóły podaje porucznik SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spośród zatrzymanych 5 podejrzanych usłyszało prokuratorskie zarzuty popełnienia przestępstw karnoskarbowych, a także kierowania i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Wobec jednej osoby zatrzymanej, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy a wobec pozostałych osób dozór Policji.

Arkadiusz Efner

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe