Msza święta dla pań - czerwiec

  • 23.06.2021, 23:17 (aktualizacja 23.06.2021, 23:22)
  • Joanna Suszko
Msza święta dla pań - czerwiec
W najbliższą sobotę (26.06) w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju sprawowana będzie kolejna Msza święta w ramach spotkania formacyjnego duszpasterstwa kobiet naszej diecezji.

Program wydarzenia przedstawia Iwona Siwiela, przedstawicielka duszpasterstwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od maja br. panie modlą się na różańcu, przekazanym podczas Ogólnopolskiego Spotkania Modlitewnego Kobiet na Jasnej Górze. Przez najbliższy rok będzie on peregrynował po sanktuariach naszej diecezji. Przekazywany będzie w czasie Mszy świętych dla kobiet w biłgorajskim sanktuarium - podkreśla i zaprasza do modlitwy ks. Karol Jędruszczak, diecezjalny duszpasterz kobiet.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że Msze święte dla kobiet w biłgorajskim sanktuarium, połączone z przekazaniem różańca, będą sprawowane także w wakacje.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe