Otwarcie studia KRZ w Lubaczowie

  • 24.06.2021, 12:31
  • Justyna Przeszło
Otwarcie studia KRZ w Lubaczowie
We wtorek (22.06) zostało otwarte studio nagraniowo-emisyjne Katolickiego Radia Zamość w Lubaczowie.

Plany rozbudowy radia na terenie Województwa Podkarpackiego były konsekwentnie realizowane, dlatego w Lubaczowie rozpoczął pracę radiowy korespondent, a dla Podkarpacia została uruchomiona częstotliwość radiowa 101.2 FM.

Uroczystego otwarcia studia w Lubaczowie dokonał ks. bp Marian Rojek, pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks.bp Marian Rojek poświęcił nowe studio radiowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uroczystości obecny był ks. Andrzej Stopyra, dziekan dekanatu Lubaczów. Wspomniał on, że swego czasu w Lubaczowie istniała inna rozgłośnia radiowa, która miała równie pozytywny odbiór.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Roman Karpowicz, proboszcz parafii pw. św. Karola Boromeusza w Lubaczowie podkreślił, że studio mieści się przy miejscowej parafii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego, reprezentowała Anna Huk, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zenona Swatka, Starostę Powiatu Lubaczowskiego, reprezentowała Barbara Broź, Wicestarosta Lubaczowski. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uroczystości przybyli podkarpaccy leśnicy, w imieniu których przemówił Marek Marecki, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszy program Katolickiego Radia Zamość „na żywo” ze studia w Lubaczowie zostanie wyemitowany 1 września 2021r, w godzinach porannych (od 9.00 do 11.30), w ramach audycji „Poranek na Kresach”. Zachęcamy do słuchania.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (55)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe