Wystartuj w Charytatywnym Biegu

  • 25.06.2021, 12:43 (aktualizacja 25.06.2021, 12:48)
  • Małgorzata Kryk
Wystartuj w  Charytatywnym Biegu
W najbliższy wtorek (29.06) na bieżni przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu odbędzie się I Charytatywny Bieg Kilometry Dobra.

Kwota zebrana podczas biegu zostanie przekazana na remont budynku przy ul. Orlicz Dreszera 10 na potrzeby Warsztatu Terapii Zajęciowej. Remont wsparli już Zakład Karny w Zamościu, 3 Zamojski batalion zmechanizowany, 32 Zamojski Wojskowy Oddział Gospodarczy im. Hetmana Wielkiego Koronnego Jana Zamoyskiego, a teraz czas na wszystkich chętnych którzy lubią biegać. Dystans biegu nie jest długi, bo wynosi 2,5 km, a gościem specjalnym wydarzenia będzie Ambasadorka Kilometrów Dobra Beata Ścibakówna.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe