Mini plaża w Hrubieszowie

  • 28.06.2021, 11:55 (aktualizacja 28.06.2021, 12:27)
  • Małgorzata Kryk
Mini plaża w Hrubieszowie
Nadszedł czas na długo wyczekiwane wakacje. Okres najbliższych dwóch miesięcy wszystkie dzieci spędzą w domach lub na wyjazdach z rodzicami i znajomymi oraz na zorganizowanych zajęciach.

Wakacje to głownie czas spędzony na plaży nad wodą, a jeśli pogoda nie dopisze dzień z atrakcjami wodnymi będzie można spędzić na krytych pływalniach. Miejscowe baseny, jakie mamy w okolicy znajdują się w Zamościu, Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim, a w przyszłym roku nowoczesny kompleks basenowy powstanie także w Hrubieszowie. Tam powstanie pełnowymiarowy basen sportowy oraz mniejsze baseny przystosowane do potrzeb osób nieumiejących pływać. W Hrubieszowie dzieci będą mogły także korzystać ze zjeżdżalni, a dorośli z sauny suchej i parowej. Z tych atrakcji mieszkańcy Hrubieszowa skorzystają dopiero w marcu przyszłego roku, a na czas wakacji Miasto Hrubieszów przygotowuje dla wszystkich sympatyków aktywnego spędzania czasu wolnego miejsce do rekreacji. Będzie ono usytuowane przy rzece Huczwa. Niestety ze względu na jakość wody nie będzie wyznaczonego miejsca do kąpieli, ale w pobliżu rzeki będzie można korzystać z innych atrakcji, o czym informuje Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Marta Majewska dodała, że władze miasta poczyniły kroki projektowe, by w przyszłych latach mieszkańcy Hrubieszowa mogli korzystać z otwartego zbiornika wodnego, gdzie w upalne dni będzie można spędzić czas wolny plażując. Takie miejsce do rekreacji zagospodarowane zostanie na Targowicy.loadingŁaduję odtwarzacz...

W mieście Hrubieszów z roku na rok modernizowana jest infrastruktura drogowa, co zachęca turystów do odwiedzania pięknych zakątków tego miejsca. Hrubieszów słynie z bogatej historii i tradycji. Jest to miasto trzech kultur, gdzie w odległości kilkuset metrów znajdują się trzy świątynie: żydowska, prawosławna i katolicka. Niebawem w nowym Centrum Informacji Turystycznej będzie można dowiedzieć się jakie miejsca warto zobaczyć.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ziemia Hrubieszowska to malownicze krajobrazy pofałdowanych pól oraz bogata historia, potwierdzana przez liczne zabytki i wykopaliska archeologiczne.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe