Nielegalnie przekroczył granicę.

  • 30.06.2021, 09:50
  • Małgorzata Zaręba
Nielegalnie przekroczył granicę. Granica
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Mołdawii, który nielegalnie przekroczył granicę.

Funkcjonariusze SG z placówki w Hrebennem, zatrzymali w pobliżu miejscowości Lubycza Królewska, 24-letniego obywatela Mołdawii, który pieszo, nielegalnie przekroczył granicę państwową z Ukrainy do Polski. Cudzoziemiec został przebadany w kierunku wirusa SARS-CoV-2, a następnie został doprowadzony do pomieszczeń służbowych SG w Hrebennem. Zatrzymany przyznał się do nielegalnego przekroczenia granicy RP. Po zakończeniu wobec mężczyzny czynności administracyjnych, w ramach readmisji mężczyzna został on przekazany służbom granicznym Ukrainy.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe