Pierwszy Rowerowy Rajd Metaforyczny Dookoła Narola

  • 01.07.2021, 11:12
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Pierwszy Rowerowy Rajd Metaforyczny Dookoła Narola
03 lipca odbędzie się Pierwszy Rowerowy Rajd Metaforyczny Dookoła Narola.

Ta nowa inicjatywa Władz Narola ma podkreślić wyjątkowy charakter malowniczego Roztocza. Rajd poprowadzi Robert Gmiterek lokalny poeta, fotograf, listonosz, autor „Snu na Kniaziach i innych historii osobistych” i „Oikoumene. Na Roztoczu świata”, a także dwóch wystaw fotograficznych prezentowanych w 2019 i 2020 roku w Centrum Koncertowo-Wystawienniczym w Cerkwi na Krupcu: „Ikony Roztocza” i „Oikoumene”. Podczas Rajdu będzie można zobaczyć zarówno miejsca przyrodnicze jak i związane z kulturą, mówi Specjalista ds.Turystyki i Promocji Gminy Narol, Adrianna Małłek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Początek Rajdu rozpocznie się o godz. 9.00 na placu przed Urzędem Miasta i Gminy w Narolu. Organizatorami Pierwszego Rowerowego Rajdu Metaforycznego Dookoła Narola są: Miasto i Gmina Narol, Gmina Bełżec i Gminny Ośrodek Kultury w Narolu. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Zamość.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe