Utrudnienia na przejściu granicznym Dorohusk-Jagodzin

  • 02.07.2021, 09:40 (aktualizacja 02.07.2021, 10:13)
  • Małgorzata Zaręba
Utrudnienia na przejściu granicznym Dorohusk-Jagodzin
Na polsko-ukraińskim przejściu granicznym Dorohusk-Jagodzin występują utrudnienia w przekraczaniu granicy przez pojazdy osobowe i ciężarowe.

Od 1 lipca do ok. tygodnia mogą potrwać utrudnienia w ruchu, a są one spowodowane reorganizacją Służby Celnej Ukrainy. Zmiana struktur ukraińskiej Służby Celnej wiąże się z czasowymi brakami kadrowymi po stronie ukraińskiej. Przekłada się to na spowolnienie tempa odpraw zarówno na kierunku wywozowym z Polski, jak też przywozowym do Polski.  Z uwagi na zbliżający się weekend utrudnienia w ruchu mogą odczuć kierowcy pojazdów ciężarowych. Informacje o szacunkowym czasie oczekiwania na odprawę na poszczególnych przejściach granicznych dostępne są w  serwisie www.granica.gov.pl i aplikacji „Mobilna granica”.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe