Tenisowy turniej "Memoriał Martynki Schütz i Zuzi Teresińskiej"

  • 02.07.2021, 15:10 (aktualizacja 04.07.2021, 11:22)
  • Małgorzata Kryk
Tenisowy turniej "Memoriał Martynki Schütz i Zuzi Teresińskiej"
Przed nami dwa wakacyjne tenisowe turnieje „Memoriał Martynki Schütz i Zuzi Teresińskiej” oraz „Memoriał dr Tomasza Teresińskiego”.

W dn. 3-6.07 na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu rozegrany zostanie „Memoriał Martynki Schütz i Zuzi Teresińskiej”. Na to wydarzenie zaprasza Jerzy Romański, sędzia główny turniejów organizowanych przez KT Return Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ci , którzy chcieliby potrenować przed turniejem informujemy, że korty okresie wakacyjnym otwarte są w tygodniu w godz. 9:00 - 20:00, a w weekendy w godz. 10:00 - 19:00

W kolejnym Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy zagrają członkowie klubu oraz osoby zrzeszone w Izbach lekarskich. „Memoriał dr Tomasza Teresińskiego” zapanowano w dn. 10-11.07, serdecznie zachęcamy do zapisów.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe