IX Turniej Piłki Nożnej im. Jana Wojtaszka i otwarcie stadionu w Zawadzie

  • 04.07.2021, 18:51
  • Joanna Suszko
IX Turniej Piłki Nożnej im. Jana Wojtaszka i otwarcie stadionu w Zawadzie
Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Gryf Gmina Zamość wraz z Gminą Zamość zorganizowały IX Turniej Piłki Nożnej im. Jana Wojtaszka. W wydarzenie wpisało się również 10-lecie „Gryfu” oraz uroczyste otwarcie stadionu sportowego w Zawadzie, które hucznie obchodzono w niedzielę 4 lipca.

W programie niedzielnego wydarzenia na boisku można było zobaczyć zmagania najmłodszych uczestników turnieju – „skrzatów” oraz skorzystać z wielu atrakcji m.in."dmuchańców" czy konkursów dla najmłodszych oraz włączyć się w charytatywny kiermasz.

O przebiegu turnieju, który rozciągał się na kilka dni rozgrywek, mówi Tomasz Bondyra, prezes STS Gryf Gmina Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sołtys sołectwa Zwada oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zamość, Sylwester Dobromilski opowiedział nam o niezwykłym patronie turnieju

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po sportowych rozgrywkach najmłodszych zawodników miały miejsce obchody 10-lecia klubu Gryf Gmina Zamość. Później uroczyście otwarto gminny stadion w Zawadzie. Wójt gminy Zamość podkreślał, że obiekt sportowy przeszedł kompleksową modernizację.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie zwieńczył mecz Echo Zawada - Gryf Gmina Zamość oraz wspólny piknik.

Więcej na temat IX Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Wojtaszka, ofercie STS Gryf Gmina Zamość i zmianach, które zaszły na stadionie w Zawadzie usłyszą Państwo w najbliższej audycji Gminy Zamość w sobotę (10.07) o godz. 11:10.

Joanna Suszko

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe