Dni Tomaszowa Lubelskiego

  • 12.07.2021, 17:01 (aktualizacja 12.07.2021, 17:09)
  • Ewa Monastyrska
Dni Tomaszowa Lubelskiego
10 i 11 lipca obyły się uroczyste Dni Tomaszowa Lubelskiego.

 Dwudniowe wydarzenia obejmowały atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - wyjaśnił dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury, Dariusz Krech.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przewodniczący Rady Miasta, Mirosław Fus zdradził co było szczególną niespodzianką dla mieszkańców Tomaszowa z okazji 400 rocznicy lokacji miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gościem specjalnym był zespół Enej, który w rozmowie dla Katolickiego Radia Zamość wyjaśnił skąd pochodzi ich nazwa i że nie ma ona związku z żadnymi opcjami politycznymi. Enej jest grupą promującą jedność kultur: Polskiej i Ukraińskiej - wyjaśnił Piotr Sołoduch, wokalista grupy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dni Tomaszowa to jeden z punktów obchodów jubileuszu 400lecia miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdjęcia z wydarzenia mogą Państwo znaleźć na naszej stronie Intermetowej. Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe