Gmina Józefów w cyklu "Wakacje w Gminie"

  • 19.07.2021, 08:47
  • Joanna Ferens
Gmina Józefów w cyklu "Wakacje w Gminie"
A już jutro, 20 lipca przed południem w kolejnej audycji „Wakacje w Gminie” przedstawimy państwu kolejne miejscowości, a mianowicie miasto Józefów.

Józefów ma bardzo bogatą historię, o czym opowie Kinga Tuszyńska, inspektor ds. turystyki w Urzędzie Miejskim w Józefowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gmina Józefów może się również poszczycić bogatą infrastrukturą rowerową, o czym informuje Robert Rabiega, sekretarz gminy Józefów i prezes stowarzyszenia józefowska kawaleria rowerowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do słuchania audycji Wakacje w Gminie, a szczególnie do zapoznania się materiałem o mieście Józefów przygotowanym przez Joannę Ferens.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe