VI Turniej Mikołajkowy

  • 13.12.2016, 09:38 (aktualizacja 16.12.2016, 08:11)
  • Gaudium Zamość
VI Turniej Mikołajkowy
VI Turniej Mikołajkowy - turniej miast partnerskich w halowej piłce nożnej odbył się w (10.12) na hali zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po odegraniu hymnów państwowych Polski i Ukrainy nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju. Święty Mikołaj wprowadził 30 drużyn z 13 klubów na halę sportową, a dzieci z DKS Gaudium Zamość wniosły flagi narodowe.

Ksiądz Tomasz Winogrodzki – Prezes DKS Gaudium Zamość powitał wszystkich zaproszonych gości i uczestników Turnieju podkreślając, że sport łączy ludzi, łączy narody, miasta partnerskie, a bezpośrednie kontakty zwłaszcza między młodymi ludźmi uczą szacunku, tolerancji, akceptacji drugiego człowieka niezależnie od różnic historycznych, gospodarczych, politycznych czy religijnych. Ksiądz Tomasz Winogrodzki nawiązał również do słów Papieża Franciszka, które Papież skierował do młodych ludzi podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie „miejcie odwagę nauczyć nas, że łatwiej jest budować mosty, niż wznosić mury”. Głos zabrali również Goście z Ukrainy Prezes Klubu Adrenalin Łuck Andrzej Harczenko i Dyrektor Sportowy Aleksander Słabecki. Następnie głos zabrał J.E ks. Biskup Mariusz Leszczyński, który również zagrał na organce popularne melodie wzbudzając tym wielki aplauz. Otwarcia dokonał Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

W Turnieju Mikołajkowym w halowej piłce nożnej zagrały roczniki w sześciu kategoriach wiekowych, a po ceremonii otwarcia zespoły udały się do hali III LO i Zespołu Szkół nr 5 na zmagania piłkarskie.

Na zakończenie rozgrywek drużynom wręczono puchary, dyplomy, medale oraz upominki od Świętego Mikołaja. Organizatorem wydarzenia był Diecezjalny Klub Sportowy "Gaudium" Zamość. Honorowym patronat nad wydarzeniem objął Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek i Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Turniej swoją obecnością uświetnili: J.E.  Ks. Biskup Mariusz Leszczyński, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Sławomir Zawiślak, Alicja Omięcka Dyrektor Generalny w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Arkadiusz Bratkowski – członek Zarządu Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Piotr Małysz  -   Radny Rady Miasta Zamość, Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński, Małgorzata Bzówka – Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu, Jerzy Bojko - Wiceprezes ds. Szkolenia ZOZPN, Wojciech Adamczyk Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, Klaudia Malec  - Członek Zarządu ds. Handlowych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu, Justyna Krawczyk Prezes Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gdeszyńskiej, które było sponsorem i partnerem turnieju oraz pozostałe władze tego stowarzyszenia: ks. Ryszard Ostasz – V-ce Prezes, Damian Szaruga – Skarbnik, Barbara Duma – Sekretarz, Marzena Bury – członek Zarządu oraz dyrektorzy szkół: Antoni Turzyniecki – Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu, Grono Pedagogiczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Tadeusz Salamacha – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Zygmunta Pisarskiego w Gdeszynie, oraz Ewa Buczak Koordynator Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi i Gimnazjum Smart School w Zamościu.

Podczas turnieju zaprezentowało się również studio makijażu z Zakładu Doskonalenia Zawodowego, które wykonywało makijaż na twarzy chętnych uczestników.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami, pamiątkowymi dyplomami ze zdjęciami z ceremonii otwarcia i paczkami świątecznymi, a zawodnicy w kategoriach indywidualnych otrzymali statuetki i upominki sportowe. Nagrodzeni zostali też wszyscy trenerzy. Za zajęcie miejsc I, II, III w każdej kategorii zespoły zostały nagrodzone okolicznościowymi medalami.

Nagrody dla wszystkich zespołów po zakończeniu turnieju wręczali Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Małgorzata Bzówka i Radny Rady Miasta Zamość Piotr Małysz oraz Święty Mikołaj.
 

Całość Turnieju koordynowała Małgorzata Farion.

Sędzia główny- Henryk Kowalski. Turniej sędziowali: Andrzej Góra, Bartosz Kapłon, Marcin Kluk, Wojciech Michalec, Sławomir Radliński, Grzegorz Szykuła-wszyscy Okręgowe Kolegium Sędziów Zamość.

Po zakończeniu Turnieju ks. Tomasz Winogrodzki serdecznie podziękował przybyłym Samorządowcom, Społecznikom, Działaczom, Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom, Ludziom Dobrej Woli i Sędziom za obecność i zaangażowanie przy organizacji Turnieju.

 

VI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH

ZAMOŚĆ, 10.12.2016r.

UCZESTNICZĄCE ZESPOŁY

 

III LO ZAMOŚĆ

Rocznik 2004 Rocznik 2005

  1. DKS Gaudium Zamość 1. DKS Gaudium I Zamość

  2. STS Gryf Gmina Zamość 2. DKS Gaudium II Zamość

  3. UKS Orlik Przemyśl 3. DUFC Adrenalin Łuck

  4. OSiR Biłgoraj 4. KS Rotunda Krzeszów

  5. MOSiR Lubaczów 5. ŁKS Korona Łaszczów


 

OSiR ZAMOŚĆ

Rocznik 2006 Rocznik 2007

  1. DKS Gaudium Zamość 1. DKS Gaudium Zamość

  2. DUFC Adrenalin Łuck 2. UKS Orlik Przemyśl

  3. UKS Orlik Przemyśl 3. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

  4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 4. GLKS Omega Stary Zamość

  5. AMSPN Hetman Zamość 5. OSiR Biłgoraj


 

ZS nr 5 ZAMOŚĆ

Rocznik 2008 Rocznik 2009

  1. DKS Gaudium I Zamość 1. DKS Gaudium Zamość

  2. DKS Gaudium II Zamość 2. STS Gryf Gmina Zamość

  3. UKS Orlik Przemyśl 3. UKS Orlik Przemyśl

  4. AMSPN Hetman Zamość 4. DUFC Adrenalin Łuck

  5. Football Academy Zamość 5. TKS „Tomasovia” Tomaszów Lub.


 

VI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH”

POD HONOROWYM PATRONATEM

BISKUPA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEGO

MARIANA ROJKA

i PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ

ANDRZEJA WNUKA

ZAMOŚĆ DNIA 10.12.2016 r.

 

 

III LO ZAMOŚĆ


 

Skład grup:

 

 

Rocznik 2004

  1. DKS Gaudium Zamość

  2. STS Gryf Gmina Zamość

  3. UKS Orlik Przemyśl

  4. OSiR Biłgoraj

  5. MOSiR Lubaczów

 

Rocznik 2005

 

1. DKS Gaudium I Zamość

2. DKS Gaudium II Zamość

3. DUFC Adrenalin Łuck

4. KS Rotunda Krzeszów

5. ŁKS Korona Łaszczów

 

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2004

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

Punkty

Bramki

Msc.

1

DKS Gaudium Zamość

 

X

1:0

1:3

0:2

0:0

4

2:5

IV

2

STS Gryf Gmina Zamość

0:1

 

X

0:1

1:3

1:2

0

2:7

V

3

UKS Orlik Przemyśl

0:2

0:1

 

X

2:1

0:0

4

2:4

III

4

OSiR Biłgoraj

2:0

3:1

3:1

 

X

 

1:1

10

9:3

I

 

5

MOSiR Lubaczów

1:0

1:0

2:0

1:1

 

X

 

10

5:1

II

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2004:

 

1. OSiR BIŁGORAJ

 

2. MOSiR LUBACZÓW

 

3. UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

4. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ

 

5. STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: GOŹDZIUK DAWID - (GRYF)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: ŻUREK ŁUKASZ - (OSiR BIŁOGORAJ)

 

KRÓL STRZELCÓW: WOJTYŁO KAROL - 4 bramki (OSiR BIŁOGORAJ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2005

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

Punkty

Bramki

Msc.

1

DKS Gaudium I Zamość

 

X

4:2

1:0

2:0

3:1

12

10:3

I

2

DKS Gaudium II Zamość

2:4

 

X

1:0

2:1

1:2

6

6:7

III

3

DUFC Adrenalin Łuck

4:1

0:0

 

X

2:1

1:3

7

9:5

II

4

KS Rotunda Krzeszów

1:4

0:1

1:2

 

X

2:1

3

2:7

IV

 

5

ŁKS Korona Łaszczów

0:1

0:0

0:2

1:2

 

X

1

1:5

V

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2005:

 

1. DKS GAUDIUM I ZAMOŚĆ

 

2. DUFC ADRENALIN ŁUCK

 

3. DKS GAUDIUM II ZAMOŚĆ

 

4. KS ROTUNDA KRZESZÓW

 

5. ŁKS KORONA ŁASZCZÓW

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: BODEŃKO TOMASZ - (Korona)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: DOŁBA KACPER - (Gaudium)

 

KRÓL STRZELCÓW: RZĄD ERNEST - 3 bramki (Gaudium)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH”

POD HONOROWYM PATRONATEM

BISKUPA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEGO

MARIANA ROJKA

i PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ

ANDRZEJA WNUKA

ZAMOŚĆ DNIA 10.12.2016 r.

 

 

 

OSiR ZAMOŚĆ


 

Skład grup:

 

Rocznik 2006

1. DKS Gaudium Zamość

2. DUFC Adrenalin Łuck

3. UKS Orlik Przemyśl

4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

5. AMSPN Hetman Zamość

 

 

Rocznik 2007

 

1. DKS Gaudium Zamość

2. UKS Orlik Przemyśl

3. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. GLKS Omega Stary Zamość

5. OSiR Biłgoraj

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2006

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

Punkty

Bramki

Msc.

1

DKS Gaudium Zamość

 

X

1:0

1:0

4:0

2:0

12

8:0

I

2

DUFC Adrenalin Łuck

0:1

 

X

2:2

0:2

1:2

1

3:7

V

3

UKS Orlik Przemyśl

0:1

2:2

 

X

1:0

1:1

5

4:4

III

4

TKS „Tomasovia” Tomaszów Lubelski

0:4

2:0

0:1

 

X

0:2

3

2:7

IV

 

5

AMSPN Hetman Zamość

0:2

2:1

1:1

2:0

 

X

7

5:4

II

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2006:

 

1. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ

 

2. AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ

 

3. UKS ORLIK ZAMOŚĆ

 

4. TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

 

5. DUFC ADRENALIN ŁUCK

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: BODNAR BOGDAN - (Adrenalin)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: RADLIŃSKI ADAM - (Gaudium)

 

KRÓL STRZELCÓW: SZYKUŁA PIOTR - 3 bramki (AMSPN Hetman)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2007

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

Punkty

Bramki

Msc.

1

DKS Gaudium Zamość

 

X

1:3

0:4

2:1

0:3

3

3:11

IV

2

UKS Orlik Przemyśl

3:1

 

X

3:0

0:0

0:1

7

7:2

II

3

MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

4:0

0:3

 

X

0:0

1:2

4

5:5

III

4

GLKS Omega Stary Zamość

1:2

0:0

0:0

 

X

1:2

2

2:4

V

 

5

OSiR Biłgoraj

3:0

1:0

2:1

2:1

 

X

 

12

8:2

I

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2007:

 

1. OSiR BIŁGORAJ

 

2. UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

3. MSPN ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN

 

4. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ

 

5. GLKS OMEGA STARY ZAMOŚĆ

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: OLECH JAKUB - (GLKS OMEGA)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: JAROCH JAKUB - (UKS ORLIK)

 

KRÓL STRZELCÓW: SOBASZEK SZYMON - 3 bramki (OSiR BIŁOGORAJ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

TURNIEJ MIAST PARTNERSKICH”

POD HONOROWYM PATRONATEM

BISKUPA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEGO

MARIANA ROJKA

i PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ

ANDRZEJA WNUKA

ZAMOŚĆ DNIA 10.12.2016 r.

 

ZS nr 5 ZAMOŚĆ


 

Skład grup:


 

Rocznik 2008

1. DKS Gaudium I Zamość

2. DKS Gaudium II Zamość

3. UKS Orlik Przemyśl

4. AMSPN Hetman Zamość

5. Football Academy Zamość


 


 

Rocznik 2009

1. DKS Gaudium Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. UKS Orlik Przemyśl

4. DUFC Adrenalin Łuck

5. TKS „Tomasovia” Tomaszów Lub.

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2008

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

Punkty

Bramki

Msc.

1

DKS Gaudium I Zamość

 

X

1:1

0:0

1:0

1:0

8

3:1

II

2

DKS Gaudium II Zamość

1:1

 

X

0:3

0:0

0:1

2

1:5

IV

3

UKS Orlik Przemyśl

0:0

3:0

 

X

3:1

2:0

10

8:1

I

4

AMSPN Hetman Zamość

0:1

0:0

1:3

 

X

0:1

1

1:5

V

 

5

Football Academy Zamość

0:1

1:0

0:2

1:0

 

X

6

2:3

III

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2008:

 

1. UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

2. DKS GAUDIUM I ZAMOŚĆ

 

3. FOOTBAL ACADEMY ZAMOŚĆ

 

4. DKS GAUDIUM II ZAMOŚĆ

 

5. AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: KRASNOPOLSKI KRZYSZTOF -(DKS GAUDIUM I)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: SZYMANEK OLIWIA - (DKS GAUDIUM I)

 

KRÓL STRZELCÓW: BORYSKAWSKI JAN - 4 bramki (UKS ORLIK)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2009

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

5

Punkty

Bramki

Msc.

1

DKS Gaudium Zamość

 

X

0:2

0:3

1:1

0:1

1

1:7

V

2

STS Gryf Gmina Zamość

2:0

 

X

1:5

0:3

0:3

3

3:11

IV

3

UKS Orlik Przemyśl

3:0

5:1

 

X

0:0

1:1

8

9:2

I

4

DUFC Adrenalin Łuck

1:1

3:0

0:0

 

X

2:0

8

6:1

II

 

5

TKS „Tomasovia” Tomaszów Lubelski

1:0

3:0

1:1

0:2

 

X

7

5:3

III

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Chłopcy r. 2009:

 

1. UKS ORLIK PRZEMYŚL

 

2. DUFC ADRENALIN ŁUCK

 

3. TKS TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

 

4. STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ

 

5. DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: HAIGUCHYK MAKS - (ADRENALIN)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: ŚWITNICKI MIKOŁAJ - (TOMASOVIA)

 

KRÓL STRZELCÓW: BANIECKI OSKAR - 6 bramek (ORLIK)

 

 

 

 

Gaudium Zamość

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe