II etap Tour de Pologne w Zamościu

  • 23.07.2021, 14:54 (aktualizacja 02.08.2021, 12:41)
  • Łukasz Kot
II etap Tour de Pologne w Zamościu Łukasz Kot
Etap Zamość-Przemyśl nazwany został królewskim

Po 26 latach ponownie do Zamościu zagości wyścig kolarski Tour de Pologne. Dziś (23.07.2021) odbyła się konferencja prasowa dotycząca II etapu ze startem w Zamościu. Etap ten odbędzie się 10 sierpnia i może pretendować do miana królewskiego. Start z perły polskiego renesansu – Zamościa, a finisz w Przemyślu, jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Jego długość to 201 km. Z powrotu Tour de Pologne do Zamościa cieszy się Andrzej Wnuk prezydent miasta Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczna, 78. edycja Tour de Pologne odbędzie się w dniach od 9 do 15 sierpnia - podkreśla Czesław Lang organizator wyścigu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak wspomnieliśmy drugi etap wyścigu wystartuje z Zamościa. Na trasie znajdą się także m.in. Lublin, Chełm, Przemyśl, Sanok czy Rzeszów. Zakończenie wyścigu tradycyjnie nastąpi w Krakowie.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe