Wystartuj w rajdzie Tour de Lubelskie

  • 27.07.2021, 15:19 (aktualizacja 28.07.2021, 12:19)
  • Małgorzata Zaręba
Wystartuj w rajdzie Tour de Lubelskie
Rower, dzwonek, sprawne hamulce i kask na głowę to wymogi jakie powinien spełnić każdy rowerzysta chcący wziąć udział w rajdzie rowerowym ph. „ Tour de Lubelskie”.

To wydarzenie sportowe zaplanowano na sobotę (31.07) o godz. 11.00 na trasie Kalinowice - Krasnobród. W rajdzie może wziąć udział każdy chętny, kto jest zdecydowany w grupie pokonać odcinek 23 kilometrów. Którędy poprowadzi trasa rajdu?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Turystyka rowerowa to jedna z ciekawszych form wypoczynku i zwiedzania malowniczego terenu naszego regionu. Dlatego na trasie rajdu mile widziani są zarówno dzieci i młodzież oraz dorośli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek dodał, że zapisy zostały przedłużone do piątku (30.07) poprzez stronę internetową KS Agros Zamość. Aby zgłosić swój udział w Rajdzie rowerowym, wystarczy wysłać zgłoszenie chęci udziału na adres: [email protected]

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajd będzie miał charakter rekreacyjny, który zakończy się piknikiem.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Wydarzenie jest częścią wojewódzkiego projektu Tour de Lubelskie, które nawiązuje do promocji największej kolarskiej imprezy w kraju - Tour de Pologne.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Wszyscy, którzy dojadą na metę do Krasnobrodu spotkają się na pikniku. Rowerzyści będą mogli wykazać się widzą na temat wyścigu Tour de Pologne, którego jeden z etapów poprowadzi lokalnymi drogami Roztocza. W ramach pikniku przygotowanych będzie dużo atrakcji z licznymi nagrodami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będzie policjanci, a ruch będzie czasowo ograniczony. Konrad Firek apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności dostosowanie prędkości.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy kto weźmie udział w rajdzie „Tour de Lubelskie” otrzyma pamiątkową koszulkę.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe