Kierowcy uwaga na utrudnienia! Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym

  • 28.07.2021, 07:22 (aktualizacja 29.07.2021, 09:43)
  • Małgorzata Zaręba
Kierowcy uwaga na utrudnienia! Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym KS Agros Zamość
Klub Sportowy „Agros” Zamość w dn. 28-29.07 organizuje Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym.

Na terenie powiatu zamojskiego kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. W wyścigu wezmą udział zawodnicy z dwóch województw, o czym informuje prezes KS Agros Zamość Konrad Firek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród zawodników wystąpią reprezentanci KS Agros Zamość, m.in. podopieczni trenerów Stanisława Frańczuka i Radosława Wasilewskiego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W środę (28.07) na odcinku Kalinowice – Pniówek w godz. 11.00- 12.30 odbędzie się etap jazdy indywidualnej na czas. Ruch kołowy będzie całkowicie wyłączony ruchu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wieczorem w godz. 17.00 – 18.30 na trasie Kalinowice – Kol. Białowola zaplanowano jazdę na czas dwójkami. Przejazd trasą wyścigu będzie także wyłączony z ruchu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czwartek (29.07) w godz. 11.00 - 12.30 zaplanowano etap ze startu wspólnego, a wyścig odbędzie się przy ograniczonym ruchu kołowym. Którędy poprowadzi trasa?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Nad bezpieczeństwem kolarzy czuwać będą policjanci i służby porządkowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek apeluje do wszystkich użytkowników ruchu o wyrozumiałość.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Do kierowców apelujemy o cierpliwość, wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na polecenia wydawane przez służby zabezpieczające wyścig. Kolarzom życzymy powodzenia!

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe