Rekolekcje Legionu Maryi

  • 28.07.2021, 09:49 (aktualizacja 28.07.2021, 09:52)
  • Joanna Mazurek
Rekolekcje Legionu Maryi źródło: www.diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Rola katolików świeckich w Kościele i świecie będzie głównym tematem rekolekcji członków Legionu Maryi z naszej diecezji, które odbędą się w najbliższy piątek i sobotę (30-31.07) w kościele pw. św. Katarzyny w Zamościu. Wygłosi je wybitny biblista ks. prof. Antoni Tronina.

Choć rekolekcje skierowane są przede wszystkim do legionistów, opiekun Legionu Maryi, ks. prałat Zdzisław Ciżmiński podkreśla, że zaproszenie na nie skierowane jest do każdego, kto zechce w nich uczestniczyć.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy: nauki rekolekcyjne w kościele pw. św. Katarzyny w Zamościu głoszone będą w najbliższy piątek i sobotę o godz. 9.30, na Mszy św. o godz. 11.00, o godz. 16.00 i na Mszy św. o godz. 17.00.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe