Fałszywe prawo jazdy

  • 28.07.2021, 09:49 (aktualizacja 28.07.2021, 10:09)
  • Małgorzata Kryk
Fałszywe prawo jazdy Straż Graniczna
W poniedziałek (26 lipca ) na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu do kontroli granicznej stawił się kierowcy, którzy posługiwali się fałszywymi dokumentami prawa jazdy.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch obywateli Rosji, którzy przedstawili podczas kontroli granicznej fałszywe dokumenty prawa jazdy. W poniedziałek (26 lipca ) na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu do kontroli granicznej stawił się 45-letni obywatel Rosji. O weryfikacji sfałszowanych dokumentów informuje porucznik SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugim kierowcą, który posiadał fałszywe uprawnienia do kierowania okazał się także obywatel Rosji.
loadingŁaduję odtwarzacz...Kierowcy za posługiwanie się fałszywymi uprawnieniami do kierowania poniosą karę.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Porucznik Dariusz Sienicki dodał, że fałszowanie dokumentów jest przestępstwem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Posługiwanie się fałszywymi dokumentami jest przestępstwem, a czyn ten usankcjonowany jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe