XI Exodus Młodych w Górecku Kościelnym

  • 28.07.2021, 17:43
  • Joanna Suszko
XI Exodus Młodych w Górecku Kościelnym
Już wkrótce, bo od 17 do 19 sierpnia, odbędzie się XI Exodus Młodych.

Ogólnopolskie spotkanie młodzieży w diecezji zamojsko-lubaczowskiej odbędzie się pod hasłem "Chodź i zobacz", w tym roku w Górecku Kościelnym. O znaczeniu tegorocznego hasła opowiada ks. Adam Malinowski, dyrektor Exodusu Młodych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czego w tym roku może się spodziewać młodzież?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak co roku, na Exodus Młodych zaproszono interesujących gości.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie zabraknie również osób związanych z działalnością artystyczną. Jednym z gości będzie polski aktor Michał Koterski. Na Exodus można zapisywać aż do 15 sierpnia przez stronę www.exodusmlodych.pl.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednorazowa opłata za całe wydarzenie to 100 złotych. Dlaczego warto wziąć udział w Exodusie? - opowiada i zaprasza ks. Adam Malinowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Exodusie Młodych, który w tym roku odbywa się pod hasłem: „Chodź i zobacz” Więcej szczegółów o spotkaniu w poniedziałkowej (02.08) Rozmowie Dnia o godz. 8.40 i 15:40.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe