Konkurs na Hrubieszowski Produkt Kulinarny rozstrzygnięty

  • 29.07.2021, 08:29 (aktualizacja 29.07.2021, 09:03)
  • Joanna Mazurek
Konkurs na Hrubieszowski Produkt Kulinarny rozstrzygnięty źródło: www.starostwo.hrubieszow.pl
Ziemia Hrubieszowska jest nie tylko piękna, ale i wolna od zanieczyszczeń, które są zmorą okolic wielkich miast. Żywność produkowana na tych terenach jest więc zdrowa, ale także smaczna, czego dowodzi zakończony niedawno konkurs na Hrubieszowski Produkt Kulinarny.

Jury konkursowe, w którego skład wchodzili Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk wraz z Anną Wiśniewską Wicedyrektor ZS Nr 1 w Hrubieszowie, radnym Marcinem Zającem oraz p. o. Dyrektora Wydziału Organizacji, Kultury, Sportu i Promocji Pawłem Kłosińskim wizytowali 11 Kół Gospodyń Wiejskich oraz 1 Sołectwo. Starosta Hrubieszowski podkreśla, że jury pozytywnie zaskoczyła różnorodność potraw.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs odbywał się w kilku kategoriach. Jakie potrawy okazały się najlepsze?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tradycje kulinarne regionu hrubieszowskiego sięgają dawnych lat – tłumaczy z Anna Wiśniewska, przewodnicząca konkursowego jury.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na stronie internetowej www.starostwo.hrubieszow.pl mogą Państwo obejrzeć galerię zdjęć z konkursu na Hrubieszowski Produkt Kulinarny.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe