Tour de Pologne wraca do Łańcuta. Obok Zamku, umiejscowiona zostanie lotna premia.

  • 29.07.2021, 10:00 (aktualizacja 29.07.2021, 10:02)
  • Źródło: Biuro Prasowe Lang Team
Tour de Pologne wraca do Łańcuta. Obok Zamku, umiejscowiona zostanie lotna…
Dzięki podpisanej przez Czesława Langa oraz Burmistrza Miasta Rafała Kumka umowie – Tour de Pologne wraca do Łańcuta. Przez zlokalizowane 17 km od Rzeszowa miasto przebiegać będzie trasa etapu 3 tegorocznego wyścigu. Ponadto, tuż przy najpiękniejszej rezydencji arystokratycznej w Polsce – Zamku w Łańcucie, umiejscowiona zostanie lotna premia. - „Lotne premie są ważne. Dają bonifikaty sekundowe, które mogą decydować o klasyfikacji generalnej."- powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny Wyścigu Tour de Pologne UCI World Tour.

„Łańcut zaczyna być już szeroko rozpoznawalny jako miasto, które autentycznie stawia na sport. Dla nas możliwość uczestniczenia w jednym z największych świąt polskiego sportu, jakim jest coroczny narodowy wyścig kolarski – Tour de Pologne, to zaszczyt oraz okazja do pokazania Polsce i światu tego, co u nas najpiękniejsze. Z pełną determinacją dołożymy starań, aby przejazd kolarzy przez nasze miasto przebiegł w jak najlepszym porządku." – powiedział Rafał Kumek.

Umowa pomiędzy Lang Team a Gminą Miasto Łańcut została podpisana w holu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W konferencji uczestniczył Michał Mac – Kierownik Wydziału Sportu, Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Łańcuta oraz Jerzy Hałka – Dyrektor MOSiR w Łańcucie. Do udziału zostali również zaproszeni kolarze zrzeszeni w Łańcuckim Towarzystwie Cyklistów.

Źródło: Biuro Prasowe Lang Team

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe