Gratulacje dla zawodników Agrosu!

  • 03.08.2021, 10:05 (aktualizacja 03.08.2021, 11:27)
  • Małgorzata Zaręba
Gratulacje dla zawodników Agrosu! KS Agros Zamość
Letnie miesiące to dla niektórych wakacje, a dla innych to czas na sprawdzenie dotychczasowych umiejętności sportowych. W ostatnim czasie liczne sukcesy sportowe odnotowali reprezentanci zamojskiego Agrosu.

Wśród nich znalazł się Dominik Kopeć, bo zawodnik w ostatnim czasie prezentuje świetną formę, o czym informuje prezes KS Agros Zamość Konrad Firek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W dniach 2-4 lipca 2021 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie odbyły się 75 Mistrzostwa Polski Juniorów U20 Doskonale w tych zmaganiach zaprezentowali się sprinterzy oraz zawodnicy uprawiający pchniecie kulą i trójskok. Na pochwałę zasługują: Wiktoria Łuczak, Monika Romaszko, Kinga Staszczuk i Patryk Krupa. Do sukcesów tych zawodników przyczynili się trenerzy: Stanisław Namiotko, Tomasz Murat, Dariusz Kuzdra, Andrzej Gdański oraz Dariusz Piróg.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W połowie lipca odbyły się lekkoatletyczne Mistrzostw Europy do lat 20 w Tallinie. Brązowy medal w sztafecie 4x100 m zdobyła Monika Romaszko, a Patryk Krupa zajął czwarte miejsce.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Monika Romaszko i Patryk Krupa aktualnie przygotowują się do Mistrzostw Świata juniorów, które już niebawem odbędą się w Kenii.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak wyglądają przygotowania reprezentantów Agrosu do MŚ w Kenii?
loadingŁaduję odtwarzacz...

W dn. 24-25 lipca w Suwałkach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski U23, gdzie w klasyfikacji medalowej Klub Sportowy „Agros” Zamość zajął dziewiąte miejsce. W tych zmaganiach świetnie zaprezentowali się Jakub Lewoszewski i Michał Mazur zdobywając złote medale. Pierwszy z tych zawodników świetną formę zaprezentował w rzucie dyskiem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Michał Mazur w Suwałkach drugi raz z rzędu zdobył złoty medal w rzucie młotem. Młociarz we wszystkich mierzonych próbach uzyskał wynik ponad 62 metry. Najlepszą odległość Michał osiągnął w trzeciej próbie (63.39 m).

loadingŁaduję odtwarzacz...


Inni zawodnicy, którzy podczas Mistrzostw Polski w Suwałkach reprezentowali barwy klubowe, Agrosu to: Jakub Pyda (bieg na 100m i 200m) i Kornel Warszawski (pchnięcie kulą).
loadingŁaduję odtwarzacz...

W Żywcu w dn.29.07-01.08 odbyły się MP U18 w łucznictwie. Medal dla kubu zdobył Bartłomij Ostasz.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Lekkoatleci Agrosu wzięli udział także w Mistrzostw Polski do lat 18, które w dn. 28-30.07 odbyły się we Włocławku. Ilu zawodników reprezentowało klub informuje Konrad Firek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na tych mistrzostwach świetnie zaprezentowała się także sztafeta kobiet w biegu 4x100m Natomiast medal z mistrzostw przywiozła utalentowana sprinterka Martyna Seń, która trenuje pod okiem Stanisława Namiotko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konrad Firek dodał, że starszych lekkoatletów czekają także zmagania w finałach, jakie zaplanowano 3 września w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trenerom i zawodnikom gratulujemy osiągnięć sportowych i życzymy powodzenia w zbliżających się imprezach sportowych, a wszystkie dzieci i młodziej, którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze sportem serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia w KS Agros Zamość.

Treningi odbywają się także w okresie wakacyjnym, a zainteresowane osoby mogą trenować: lekkoatletykę, łucznictwo, zapasy, sumo, podnoszenie ciężarów i kolarstwo. Jednym warunkiem jaki należy spełnić, by zostać reprezentantem klubu są dobre chęci i spełnienie wymogów formalnych. Zapisy do klubu prowadzone są pod nr tel. 84 638 66 79.

 

 

 

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe