Obiekty sportowe na etapie modernizacji

  • 03.08.2021, 13:24
  • Małgorzata Zaręba
Obiekty sportowe na etapie modernizacji
Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji wciąż się rozwija, dzięki czemu lepsze warunki do trenowania ma społeczność sportowa.

Miasto Zamość zgłosiło obiekty sportowe OSiR do „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu", który finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dlatego modernizacji podlegają obiekty sportowe przy ul. Królowej Jadwigi 8 tj. stadion, nawierzchnia hali widowiskowo – sportowej oraz budynek sanitarno– szatniowy.

W ramach modernizacji stadionu projekt budowlany wykonała firma Vitaro sp. z o.o. Protokół odbioru dokumentów został podpisany 3 grudnia, a po otrzymaniu koncepcji, Ośrodek Sportu i Rekreacji złożył wniosek w Urzędzie Miasta Zamość o aktualizację pozwolenia na budowę. Aby stadion był zgodny z oczekiwaniami zawodników i trenerów projekt został zaakceptowany przez przedstawicieli klubów sportowych. Przebudowa stadionu służyć będzie szerokiemu środowisku sportowemu, bo na co dzień z obiektu korzystają uczniowie szkół i zawodnicy klubów sportowych. Mateusz Ferens, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu poinformował, że obecne projekt dotyczy kompletowania dokumentacji, po czym nastąpi przetarg.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na kiedy zaplanowano rozpoczęcie remontu?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Modernizacja stadionu to ważna inwestycja, bo poza treningami na obiekcie rozgrywane są mecze piłkarskie oraz różnego rodzaju zawody sportowe.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe