Akcja Poboru Krwi w Mokrem

  • 04.08.2021, 11:02 (aktualizacja 04.08.2021, 14:41)
  • Ewelina Michalska
Akcja Poboru Krwi w Mokrem
W najbliższa niedzielę 8 sierpnia w Świetlicy Wiejskiej w Mokrem odbędzie się Akcja Poboru Krwi ,,W zdrowym ciele zdrowa krew".

O szczegółach akcji informuje Bartłomiej Pikuziński, Sekretarz Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas akcji na przybyłych będzie czekało wiele atrakcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo oraz z uwagi na ograniczenia kontaktu z drugim człowiekiem organizowana akcja przebiegać będzie z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

Organizatorami tego wydarzenia są: Samorząd Gminy Zamość, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu ,Sołectwo Mokre, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Mokrem.

 

Ewelina Michalska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe