Zapisy na bieg do 10 sierpnia

  • 04.08.2021, 12:23 (aktualizacja 04.08.2021, 12:38)
  • Małgorzata Zaręba
Zapisy na bieg do 10 sierpnia
Zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Biegu wokół Twierdzy Zamość

Organizatorzy Biegu Wokół Twierdzy Zamość przełożyli termin biegu z 2 maja na niedzielę 14 sierpnia.Trasa wyznaczona będzie ze startą i metą na zamojskim Rynku Wielkim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z uwagi na prowadzone remonty na placach Stefandesa i Wolności oraz ulicy Łukasińskiego trasa biegu jest skrócona i wyniesie 4 km wokół Starówki. Bieg główny poprzedzą biegi dla dzieci i młodzieży. Bezpłatne zapisy dla najmłodszych prowadzi KS Agros Zamość przy ul. Królowej Jadwigi 8.
W roku ubiegłym gościliśmy biegaczy z całej Polski, a  pierwszy na linię mety dobiegł biegacz pochodzący z Zamościa.
loadingŁaduję odtwarzacz...


W poprzedniej edycji pierwsza na linię mety dobiegła znana w naszym mieście biegaczka, która prowadzi zajęcia sportowe ph.” Biegam bo lubię”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Bieg w tym roku jak zawsze poprowadzi ulicami i zielonymi terenami wokół Starówki. Jednak trasa ze względu na prowadzone remonty została skrócona. Krzysztof Pszenniak przyznał, że o godz. 13.15 zaplanowano bieg główny, a dwie minuty później wystartują sympatycy marszu z kijami nornic walking.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy na bieg przyjmowane są do przyszłego wtorku, a wiec do 10 sierpnia. W biegach może wystartować każdy: dzieci, młodzież, dorośli, nauczyciele oraz reprezentanci służb mundurowych. Warto wziąć udział w Biegu ponieważ trasa jest widokowa i doskonale odzwierciedliła walory naszego miasta. Dystans biegu głównego nie jest długi, więc aby go pokonać należy odpowiednio rozłożyć swoje siły. Warto, wziąć udział w wydarzeniu, chociażby ze względu na piękno miasta, zabytki oraz walory Roztocza i Zamojszczyzny, Z jakich jeszcze innych powodów warto wziąć udział w biegu?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia na bieg przyjmowane są elektronicznie, a jeśli będą wolne miejsca zapisy prowadzone będą także w dniu wydarzenia. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale natomiast najlepszym zawodnikom wręczone będą okazale puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

 

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe