Garnitury marki ManKiet podczas PdP

  • 04.08.2021, 14:41
  • Źródło: Biuro Prasowe Lang Team
Garnitury marki ManKiet podczas PdP
Podczas 78. Tour de Pologne osoby z biura Lang Team będą pracować ubrane w garnitury marki ManKiet ze specjalnej kolekcji Tour de Pologne, przygotowanej przez firmę Andrema Tex.

Andrema Tex działa od 2009 roku i jest wiodącym producentem odzieży w Polsce, przede wszystkim garniturów męskich i damskich. Bardzo szybko zaczęła podbijać polski rynek odzieżowy, bo już w 2011 roku zakupiła od ówczesnej Vistula Group SA zakład w małopolskich Myślenicach. Zakład, co trzeba podkreślić, z ponad już 40-letnią tradycją. Niestety jeden z ostatnich dużych zakładów tego typu w Polsce. Zakład wyróżnia przede wszystkim wyspecjalizowana załoga z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz unikalny park maszynowy. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Europie, gdzie można dostać garnitur szyty metodą tradycyjną (praca ręczna, igła i nitka, brak klejonek) i półtradycyjną.

Zmieniający się bardzo intensywnie rynek mody wymusił na nas duże zmiany – podkreśla Paweł Mikuśkiewicz, prezes zarządu Andrema Tex. – Rynek garniturów „taśmowych" powoli przechodzi do historii, szczególnie tę zmianę przyspieszyła pandemia Covid-19. Garnitur obecnie staje się dobrem luksusowym. Coraz rzadziej widzimy osoby ubierające garnitur na co dzień, a jeżeli już, to chcą się czuć w nim wyjątkowo i tym razem odpowiedzieliśmy na potrzeby rynku i tak powstała nasza marka garniturów luksusowych ManKiet, szytych na miarę i przede wszystkim według uznania naszych klientów. Każdy z nich ma się czuć wyjątkowo w naszym garniturze – dodaje Paweł Mikuśkiewicz.

Wszyscy chyba znamy przysłowie: Jak cię widzą, tak cię piszą. Jestem przekonany, że garnitury marki ManKiet doskonale podkreślą profesjonalny wizerunek Lang Teamu, a my wszyscy będziemy czuć się w nich swobodnie i naturalnie – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Teamu.

Pracujemy dla najlepszych, więc gdy pojawiła się możliwość współpracy z Lang Teamem i zaistnienia na Tour de Pologne, nie wahaliśmy się ani chwili. Dla nas współpraca z Lang Teamem i możliwość zaprezentowania się na Tour de Pologne jest bardzo dużym wyróżnieniem i okazją do zaprezentowania się na arenie międzynarodowej, ale przede wszystkim to wielki zaszczyt, że możemy wspierać Tour de Pologne, jeden z najbardziej rozpoznawalnych wyścigów kolarskich na świecie – nie ukrywa Paweł Mikuśkiewicz.

Co wyróżnia kolekcję stworzoną dla Lang Team na Tour de Pologne? To wygoda – każdy z garniturów „skrojony" jest na potrzeby danej osoby, idealnie dopasowany, według osobistych wskazówek każdej z osób. Klasyka, elegancja i duch Tour de Pologne w jednym. To także wysokiej klasy i jakości materiały, dodatki, również personalizowane.

Po zakończeniu Tour de Pologne na indywidualne zamówienie zostanie stworzonych 78 garniturów szytych na miarę, sygnowanych logiem Tour de Pologne i numerem. Zamówienia na garnitury będzie można składać poprzez stronę stworzoną specjalnie do sprzedaży tej kolekcji.

 

 

Źródło: Biuro Prasowe Lang Team

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe