„Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi”

  • 05.08.2021, 08:37
  • Joanna Mazurek
„Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi”
– pod tym hasłem rozpocznie się jutro (06.08) w Niepokalanowie akcja duchowego oddania Matce Bożej wszelkich spraw życia osobistego i społecznego.

Wydarzenie organizują Ojcowie Franciszkanie. Potrwa ono od 6 do 22 sierpnia, a więc 17 dni. Można wziąć udział we wszystkich dniach, w kilku, lub tylko w jednym dniu tych rekolekcji. Jak podkreśla o. Mirosław Kopczewski, przyjechać może każdy. Nie trzeba też się wcześniej zapisywać.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszych dziewięć dni „Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi” będzie nowenną przygotowującą do uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, obchodzonej 15 sierpnia. Tymczasem 14 sierpnia, kiedy przypada 80. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe, Mszy św. o godz. 11:00 będzie przewodniczył kard. Robert Sarah. Po Mszy odbędzie się koncert zespołu „Mazowsze”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie zabraknie też świadectw i innych konferencji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie pod hasłem „Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi” zakończy się 22 sierpnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowy program „Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi” dostępny jest na stronie www.niepokalanow.pl


 


 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe