Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 października 2025 16:47
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

„Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi”

– pod tym hasłem rozpocznie się jutro (06.08) w Niepokalanowie akcja duchowego oddania Matce Bożej wszelkich spraw życia osobistego i społecznego.
„Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi”

Wydarzenie organizują Ojcowie Franciszkanie. Potrwa ono od 6 do 22 sierpnia, a więc 17 dni. Można wziąć udział we wszystkich dniach, w kilku, lub tylko w jednym dniu tych rekolekcji. Jak podkreśla o. Mirosław Kopczewski, przyjechać może każdy. Nie trzeba też się wcześniej zapisywać.

POSŁUCHAJ

Pierwszych dziewięć dni „Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi” będzie nowenną przygotowującą do uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, obchodzonej 15 sierpnia. Tymczasem 14 sierpnia, kiedy przypada 80. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe, Mszy św. o godz. 11:00 będzie przewodniczył kard. Robert Sarah. Po Mszy odbędzie się koncert zespołu „Mazowsze”.

POSŁUCHAJ

Nie zabraknie też świadectw i innych konferencji.

POSŁUCHAJ

Wydarzenie pod hasłem „Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi” zakończy się 22 sierpnia.

POSŁUCHAJ

Szczegółowy program „Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi” dostępny jest na stronie www.niepokalanow.pl


 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek PodkościelnyAutor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani Roztocza