Przebudowa drogi na trasie Skierbieszów-Hrubieszów

  • 05.08.2021, 11:43 (aktualizacja 05.08.2021, 11:53)
  • Małgorzata Kryk
Przebudowa drogi na trasie Skierbieszów-Hrubieszów
Powiat Hrubieszowski podpisał umowę na przebudowę drogi powiatowej w Trzeszczanach! Dn. 26 lipca podpisana została umowa na przebudowę drogi powiatowej na trasie Skierbieszów-Hrubieszów w gminie Trzeszczany o długości ponad 3 km. Najkorzystniejszą ofertę przedstawił Zarząd Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu.

Prace rozpoczną się w najbliższym czasie i obejmą one:
- wykonanie nowej nawierzchni drogi wraz ze zjazdami indywidualnymi i publicznymi,
- uzupełnienie i wymianę na nowe istniejącego oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń zabezpieczających w postaci balustrad i barier,
- wykonanie zatok autobusowych, chodników i miejsc postojowych z nawierzchnią z kostki brukowej betonowej.

Zasadniczym celem władz Powiatu jest zapewnienie użytkownikom dróg bezpieczeństwa. Przewidywany termin zakończenia prac związanych z przebudową drogi zaplanowano na  20 grudnia tego roku, a koszt robót drogowych zostanie w całości sfinansowany z pozyskanego przez Powiat Hrubieszowski dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe