Lubaczów. Trwają zapisy na „Festiwal Turystyki Rowerowej - Roztocze bez granic”

  • 07.08.2021, 12:02
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Trwają zapisy na „Festiwal Turystyki Rowerowej - Roztocze bez…
Już 14 sierpnia odbędzie się pierwszy z siedmiu przygotowanych rajdów w ramach tegorocznego „Festiwalu Turystyki Rowerowej - Roztocze bez granic”.

Uczestnicy będą mieli do pokonania łącznie ponad 400 kilometrów tras rowerowych. Długość poszczególnych rajdów jest zróżnicowana. Od 20 kilometrów do blisko 170. Rowerzyści będą mogli zwiedzić przepiękne tereny Roztocza, jak również zobaczyć unikalne obiekty dziedzictwa kulturowego regionu.

Organizatorem „Festiwalu Turystyki Rowerowej - Roztocze bez granic” jest Powiat Lubaczowski, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Partnerami tego wydarzenia są województwa podkarpackie i lubelskie, dlatego w pierwszym tygodniu Festiwalu rajdy będą organizowane na Podkarpaciu, mówi Inspektor Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, Iwona Buczko:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas drugiego tygodnia Festiwalu rowerzyści będą mogli natomiast zwiedzić Lubelszczyznę, dodaje Pani Inspektor:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy, regulaminy i wszelkie informacje dotyczące rajdów są dostępne na stronie www.roztoczebezgranic.pl. Warto się pospieszyć, gdyż liczba uczestników każdego z rajdów jest ograniczona.

Patronat medialny nad Festiwalem Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” objęło Katolickie Radio Zamość.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe