Mundurowi odzyskali poszukiwany samochód

  • 09.08.2021, 09:25
  • Małgorzata Zaręba
Mundurowi odzyskali poszukiwany samochód Straż Graniczna
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, podczas prowadzonych kontroli granicznych, zwracają uwagę na legalność pochodzenia pojazdów również tych o mniejszej wartości rynkowej. Przykładem takiego auta, był zatrzymany w czwartek (5.08) samochód marki Mercedes o wartości 20 tys. zł.

Kontroli drogowej dokonano na dpg. w Hrebennem, gdzie 22 – letni obywatel Ukrainy próbował wyjechać poszukiwanym samochodem z Polski na Ukrainę. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Kierowca został zatrzymany, zaś auto o szacunkowej wartości 20 tys. zł (rok produkcji 2006) zabezpieczono na parkingu służbowym. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Osobę oraz pojazd przekazano funkcjonariuszom Policji. Tylko w tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 7 mln zł. Część z nich to pojazdy, które choć nie są autami luksusowymi z pewnością stanowią dużą wartość dla osób, które je wcześniej utraciły.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe