Zatrzymano dwie naczepy

  • 10.08.2021, 09:24 (aktualizacja 10.08.2021, 10:15)
  • Małgorzata Zaręba
Zatrzymano dwie naczepy
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Terespola, na drogowym przejściu granicznym w Kukurykach, odzyskali dwie naczepy o łącznej wartości 100 tys. zł.

Zatrzymania dokonano w sobotę (7.08) na kierunku wyjazdowym, gdzie 53- letni obywatel Niemiec usiłował wywieźć z Polski naczepę typu chłodnia o szacunkowej wartości 70 tys. zł. Podczas prowadzonej kontroli granicznej funkcjonariusze SG zauważyli ślady ingerencji w pole numeryczne VIN.

Natomiast, dzień później bo w niedzielę (08.08) 43- letni obywatel Białorusi usiłował wywieźć z RP naczepę (2008 rok prod.) o szacunkowej wartości 30 tys. zł, w której również stwierdzono ingerencję w pole identyfikacyjne pojazdu.  

W obydwu sprawach wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowcy zostali zatrzymani i przekazani wraz z pojazdami funkcjonariuszom Policji. W tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 7 mln zł.
 

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe