78. Tour de Pologne w Krasnobrodzie

  • 10.08.2021, 08:24 (aktualizacja 11.08.2021, 14:29)
  • Małgorzata Kryk
78. Tour de Pologne w Krasnobrodzie
We wtorek (10.08) kolarze będą gościli w Krasnobrodzie i miejscowościach naszej gminy. Kolarze przejadą przez Hutków, Majdan Wielki, Krasnobród i Wólkę Husińską pokonując drugi etap wyścigu o długości ponad 200 km, prowadzący z Zamościa do Przemyśla.

W Krasnobrodzie, w sąsiedztwie Krasnobrodzkiego Domu Kultury, będzie miała miejsce LOTNA PREMIA LOTTO, a w Wólce Husińskiej PREMIA GÓRSKA III kategorii. W Krasnobrodzie zawodnicy będą około godz. 14.30, ale już od godz. 13.00 na placu Siekluckiego będziemy oczekiwali na uczestników wyścigu. Czas umilał będzie występ zespołu folklorystycznego „Wójtowianie”.

W celu promocji miasta, na łące przy ulicy 3 Maja (w sąsiedztwie stacji paliw) powstała, z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Krasnobrodzie, a wykonana przez pracowników Spółdzielni Socjalnej „Źródło”, naturalna wizytówka – herb miasta wraz z jego nazwą oraz skrótem nazwy wyścigu – wycięte z trawy. Będzie ona widoczna dla kamer telewizyjnych umieszczonych w helikopterach relacjonujących zawody.

Ponadto zostały zamówione trzy duże banery z herbem Krasnobrodu, które będą umieszczone w różnych miejscach – dwa w Krasnobrodzie i jeden w Wólce Husińskiej, w sąsiedztwie lokalizacji górskiej premii. Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom oraz do fotografowania tego historycznego dla naszej gminy wydarzenia. Zapraszając do wspólnego kibicowania przypominamy też o utrudnieniach związanych z organizacją Tour de Pologne. Całkowite zamknięcie ruch na trasie wyścigu nastąpi od godz. 13.30 do odwołania. Pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa, aby zarówno dla zawodników jak i kibiców ta piękna impreza sportowa dobrze się zakończyła.

                                                                                                                                                

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe