Wszyscy, bo młodsi i starsi uczą się grać w tenisa. Przed zawodnikami udział w turnieju.

  • 17.08.2021, 13:07 (aktualizacja 20.08.2021, 12:54)
  • Małgorzata Zaręba
Wszyscy, bo młodsi i starsi uczą się grać w tenisa. Przed zawodnikami…
„Wakacje z rakietą” pod takim właśnie hasłem KT Return Zamość realizuje cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej, którzy wakacyjny czas chcą spędzić na sportowo.

Od 1 lipca zajęcia tenisowe odbywają się na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu trzy razy w tygodniu, bo w każdy poniedziałek, środę i piątek, a w treningach uczestniczą gracze spoza klubu. Treningi dedykowane są do wszystkich chętnych, nawet tych którzy na wakacje do Zamościa przyjechali zza granicy. Zajęcia ruchowe dla maluszków prowadzone są w godzinach 11.00 -12.00, a dla starszej młodzieży w godzinach 12.00 -13.00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeden z zawodników, który uczęszcza na zajęcia tenisowe przyjechał na wakacje do Zamościa z Rzymu. Przyznał, że treningi umożliwiają mu aktywne spędzenie czasu wolnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakub Ziomka przyznał, że mieszkając w Rzymie uprawiał tenisa , ale przerwał grę i poszedł w kierunku sztuk walk. Jednak po wakacjach, po powrocie do Rzymy zamierza kontynuować treningi tenisowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpłatne zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jerzy Pędzierski dodał, że klub tenisowy Return zapewnia fachową opiekę oraz sprzęt sportowy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Co uczestnikom zajęć najbardziej podoba się w tenisie?
loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return cieszy się dobrą renomą i słynie z rodzinnej atmosfery ponieważ dzieci i młodzież uczą się gry w tenisa poprzez zabawę. Jerzy Pędzierski zdradził za pomocą jakiego sprzętu realizowane są zajęcia i na czym one polegają.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla zawodników, którzy regularnie, bo trzy razy w tygodniu chodzą na zajęcia bardzo ważna jest aktywność.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kacper Pęk, dodał czego nauczył się na bezpłatnych zajęciach podczas dotychczasowych treningów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Inny zawodnik, który również bierze udział w treningach zdradził, że zapisał się na zajęcia ponieważ chciał zapoznać się z tajnikami tenisowymi z bliska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co zmotywowało innego zawodnika, by uczęszczać na zajęcia?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejny gracz przyznał, że lubi treningi ze względu na towarzystwo.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Pędzierski serdecznie zachęca rodziców do przyprowadzenia pociech na zajęcia z tenisa.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Na podsumowanie zajęć „Wakacje z rakietą” wszyscy uczestnicy wezmą udział w turnieju podsumowującym wakacyjne zmagania na kortach. Turniej rozegrany będzie na otwartych kortach już w najbliższą sobotę (21.08) o godz. 10.00 na otwartych kortach. Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe nagrody (szczegóły na plakacie poniżej).


Warto dodać, że KT Return Zamość przez cały rok prowadzi zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Jerzy Pędzierski dodał, że w czasie wakacyjnym członkowie klubu doskonalą technikę gry i umiejętności na sześciu kortach, które dostępne są od godz. 9.00 do późnych godzin wieczornych.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa, a chcieliby rozpocząć grę nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ na potrzeby osób zainteresowanych klub dysponuje sprzętem sportowym, który udostępniany jest bezpłatnie. Ci, którzy chcieliby skorzystać z kortów powinni wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznej. Wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem zachęcamy do rezerwacji kortów i zapisów na zajęcia pod nr tel. (84) 639 58 25.
 

Rozmowa z uczestnikami zajęć ph. „Wakacje z rakietą”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe