W Krasnobrodzie trwa Per Artem ad Astra

  • 18.08.2021, 07:28
  • Ewa Monastyrska
W Krasnobrodzie trwa Per Artem ad Astra KDK
W Krasnobrodzie trwa Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, "Per Artem ad Astra" - przez sztukę do gwiazd.

 Każdego dnia w Krasnobrodzie występują artyści znani nie tylko na terenie całej Polski, ale i poza granicami naszego kraju. O szczegółach wydarzenia powiedziała dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury, Mariola Czapla. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas koncertu inauguracyjnego, który odbył się 15 sierpnia, wystąpił zespół LUMEN wraz z Krasnobrodzkim Gospel. To nie jest jedyne wydarzenie w jakim będzie brał udział lokalny zespół lub chór - wyjaśniła dyrektor KDK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku Festiwal otrzymał dofinansowanie, dzięki czemu wydarzenie będzie mogło trwać dwa tygodnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowy program mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury, gminy Krasnobród, a także na naszej stronie internetowej. Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe