Zawodnicy zobaczyli polskie morze

  • 18.08.2021, 11:37 (aktualizacja 18.08.2021, 14:39)
  • Małgorzata Zaręba
Zawodnicy zobaczyli polskie morze Daniel Chwastek
W ramach dofinansowania na realizację projektu „Pogoń Wirusa” dzieci i młodzież z trzech klubów sportowych mogły uczestniczyć w obozie sportowym, który odbył się nad polskim morzem.

10 sierpnia zapaśnicy i sumocy z gminy Tyszowce i z gminy Łaszczów pojechali do miejscowości Chłapowo, koło Władysława, gdzie spędzili letni obóz sportowy. Kilkudniowy pobyt wszyscy spędzili aktywnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W wyjeździe uczestniczyli opiekunowie oraz 45 - osobowa grupa zawodników z: Miejskiego Klubu Sportowego „Pogoń” Tyszowce, Zapaśniczego Klubu Sportowego „Lwy” Łaszczów oraz „Pogoni Czartowczyk”.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Wszyscy, bo zarówno rodzice jak również zawodnicy z obozu są zadowoleni.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Na realizację projektu ph. „Pogoń Wirusa” kluby sportowe z gminy Łaszczów i gminy Tyszowce otrzymały dofinansowanie w kwocie blisko 270 000 zł. Właśnie dzięki tym środkom dzieci mogły zobaczyć polskie morze. Daniel Chwastek dodał, że pozostałe środki finansowe zostaną przeznaczone na treningi i zawody sportowe oraz na szkolenia profilaktyczne i sprzęt sportowy.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Daniel Chwastek przyznał, że za rok obóz sportowy odbędzie się w górach, gdzie podobnie jak nad morzem zawodnicy czas wolny spędzą na zajęciach sportowo – rekreacyjnych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy chętni, którzy chcieliby uzupełnić szeregi klubów MKS „Pogoń” Tyszowce oraz ZKS „Lwy” Łaszczów mile widziani są na treningach. Bezpośrednich zapisów na zajęcia z zapasów i sumo można dokonać telefonicznie u prezesa i trenera klubów Daniela Chwastka pod numerem telefonu: 606 375 234.
 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe