"Spotkania z historią"

  • 18.08.2021, 12:50 (aktualizacja 18.08.2021, 12:56)
  • Ewa Monastyrska
"Spotkania z historią" Joanna Mazurek
Rozpoczyna się 9. Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z historią"

W dniach 19-21 sierpnia 2021 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu oraz na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się 9. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią".

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Prezentowane filmy będą dotyczyły okresu pierwszej i drugiej wojny światowej, a także czasu powstania Solidarności. Założeniem Festiwalu jest pielęgnowanie tożsamości historycznej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 Poza projekcjami filmowymi odbędą się także imprezy towarzyszące. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Bohaterami przedpremierowego filmu wyprodukowanego przez TVP, prezentowanego mieszkańcom Zamościa będzie Joanna i Andrzej Gwiazda, działacze opozycji PRL. Bohaterowie filmu będą obecni podczas pokazu filmowego. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej Miasta Zamość, oraz Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu. Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe