Nowi gracze zmierzyli się w turnieju tenisowym

  • 23.08.2021, 13:24 (aktualizacja 23.08.2021, 14:17)
  • Małgorzata Zaręba
Nowi gracze zmierzyli się w turnieju tenisowym
Nowi zawodnicy zagrali się w turnieju tenisowym, który odbył się w sobotę (21.08) w Zamościu w ramach cyklu bezpłatnych zajęć ph. 'Wakacje z rakietą".

„Wakacje z rakietą” pod takim właśnie hasłem KT Return Zamość realizuje cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej, którzy wakacyjny czas spędzają w Zamościu. Od 1 lipca zajęcia tenisowe odbywają się na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu trzy razy w tygodniu, bo w każdy poniedziałek, środę i piątek, a w treningach uczestniczą gracze spoza klubu. Treningi dedykowane są do wszystkich chętnych, nawet tych którzy na wakacje do Zamościa przyjechali z dalekich stron Polski oraz zza granicy. Zajęcia ruchowe dla maluszków prowadzone są w godzinach 11.00 -12.00, a dla starszej młodzieży w godzinach 12.00 -13.00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpłatne zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jerzy Pędzierski dodał, że klub tenisowy Return zapewnia fachową opiekę oraz sprzęt sportowy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Pędzierski zdradził za pomocą jakiego sprzętu realizowane są zajęcia i na czym one polegają.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na podsumowanie zajęć „Wakacje z rakietą” w sobotę (21.08) zawodnicy wzięli udział w turnieju podsumowującym wakacyjne treningi. Frekwencja dopisała, dlatego turniej był niezwykle emocjonujący.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Pędzierski dodał, że turniej został zorganizowany w przedostatni wakacyjny weekend, by mogła w nim uczestniczyć jak największa liczba osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podczas turnieju zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności, których nauczyli się na korcie podczas treningów. Uczestnik zajęć, który przegrał w sobotnich rozgrywkach przyznał, że mecz był zacięty, a o punktacji zadecydowały lepsze warunki fizyczne przeciwnika.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Dlaczego zawodnicy zdecydowali się na udział w turnieju? Zwycięzca meczu stwierdził, że chciał sprawdzić się na korcie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodnicy otrzymali dyplomy, medale i pamiątkowe gadgety sportowe. Bezpłatne zajęcia pn. Wakacje z rakietą” potrwają jeszcze przez najbliższy tydzień do 27 sierpnia. Jerzy Pędzierski serdecznie zachęca rodziców do przyprowadzenia pociech na zajęcia z tenisa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że KT Return Zamość przez cały rok prowadzi zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Jerzy Pędzierski dodał, że w czasie wakacyjnym członkowie klubu doskonalą technikę gry i umiejętności na sześciu kortach, które dostępne są od godz. 9.00 do późnych godzin wieczornych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa, a chcieliby rozpocząć grę nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ na potrzeby osób zainteresowanych klub dysponuje sprzętem sportowym, który udostępniany jest bezpłatnie. Ci, którzy chcieliby skorzystać z kortów powinni wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznej. Wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem zachęcamy do rezerwacji kortów i zapisów na zajęcia pod nr tel. 84 639 58 25.


loadingŁaduję odtwarzacz...


  


 

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (44)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe